• ...
تمدید مهلت ارسال چکیده
به اطلاع کلیه پژوهشگران، اساتید و دانشجویان گرامی می رساند، مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان مرداد ماه سال جاری تمدید گردید.
1396/04/01 ادامه مطلب


  معرفی همایش
به نام خدا

  مدیریت و سیاستگزاری در رسته راه و راهسازی در سطح ملی و بین المللی نیازمند اطلاعات دقیق و آماری از وضعیت تمامی پارامترهای زیست محیطی و الگوهای توسعه پایدار در یک منطقه است. در واقع تصمیم گیری صحیح در مورد اجرای پروژه های راهسازی و اندرکنش آن با ملاحظات زیست محیطی نیازمند بصیرت و آگاهی کامل در مورد خطرات احتمالی پروژه ها از جمله راهسازی بر محیط زیست است. برگزاری همایش های تخصصی مانند همایش توسعه پایدار در راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست می تواند قوه بینایی مدیران، ارگان ها، متخصصان، شرکت ها، پیمانکاران و دیگر دست اندرکاران رسته راه و راهسازی را جهت تصمیم گیری بهتر تقویت کند. امروزه رسیدن به شاخص های توسعه پایدار مستلزم توسعه مطلوب زیرساخت های کشور از جمله شبکه حمل و نقل و راهسازی می باشد. جهت دسترسی به آرمان های توسعه پایدار در راهسازی و مد نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی گروه مهندسان مشاور پارس چگالش با همکاری دانشگاه صنعتی شیراز اولین و دومین همایش ملی توسعه پایدار در راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست را در سال های 1394 و 1395  در شهر شیراز برگزار کرد که بازتاب گسترده ای در محافل علمی و اجرایی کشور داشت.
     بر اين اساس، دبیرخانه "سومین همایش بین المللی و نمایشگاه توسعه پایدار در راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست" با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، مهندسان مشاور، پیمانکاران،  پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با شرکت در برنامه های متنوع اين همایش در اين رويداد مهم بين المللی مشارکت نموده وبا ارسال مقالات مرتبط با محورهای همایش زمینه‏ساز پربارتر شدن این همایش و دستیابی به نتایج علمی و عملی مد‏نظر از این همایش فراهم سازید.
محورهای همایش
راهسازی و محیط زیست
راهسازی و پلسازی
راهسازی و ایمنی
راهسازی و ژئوتکنیک
راهسازی و مهندسی خاک
راهسازی و کاهش هزینه
تعمیر و نگهداری راه
حمل و نقل ریلی
کاربرد فن آوری و مصالح نوین در روسازی راه
محصولات سازگار با محیط زیست در حوزه راهسازی
تاریخ های مهم

زمان برگزاری همایش:  آذر ماه 1396
 
مهلت ارسال چکیده : 31 مرداد ماه 1396

مهلت ارسال مقالات کامل : 30مهر ماه 1396

دبیرخانه همایش
آدرس دبیرخانه همایش: شیراز- خیابان قصردشت غربی- کوچه 17 جنب بیمارستان قلب کوثر- پلاک 4- گروه مهندسان مشاور پارس چگالش

تلفن: 36233569-071

ایمیل: info@sdrc3.ir

محل برگزاری همایش: شیراز

محل برگزاری نمایشگاه: شیراز

شنبه 03 تير ماه 1396

تا همایش ...

142
برگزار کنندگان
حامیان