این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
 
• ...
برنامه زمان بندی همایش
جهت اطلاع از برنامه زمان بندی همایش، لطفا منوی اطلاع رسانی،قسمت فایل ها را مشاهده فرمایید.
1396/09/28 ادامه مطلب


مکان برگزاری همایش
مکان برگزاری همایش: شیراز، بلوار جمهوری اسلامی، بزرگراه کوهسار مهدی (خیابان جام جم )، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (نقشه محل در ادامه مطلب موجود است)
1396/09/26 ادامه مطلب


برگزاری کارگاه آموزشی
به اطلاع پژوهشگران و دانشجویان محترم میرساند در روز برگزاری همایش،2 کارگاه اموزشی به صورت رایگان با حضور اساتید ارجمند جناب آقای پروفسور برت ون وی استاد محترم دانشگاه دلفت هلند با عنوان :how to evaluate options to improve road infrastructure و جناب آقای دکتر فریدون مقدس نژاد استاد محترم دانشکده مهندسی عمران ومحیط زیست دانشگاه صنعتی امیر کبیر با عنوان : طراحی روسازی بتنی ( مطالعه موردی آزاد راه تهران به شمال ) برگزار میگردد. متعاقبا نحوه چگونگی حضور در کارگاه و ساعت برگزاری اعلام میگردد.
1396/09/22 ادامه مطلب


نحوه ثبت نام پژوهشگران
به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند جهت ثبت نام در همایش، لطفا مبلغ ثبت نام را مطابق با آنچه در منوی ثبت نام و ارسال مقاله، قسمت هزینه های شرکت در همایش آمده است، به شماره حساب (924926929) متعلق به کنگره بین المللی عمران بانک ملت شعبه پزشکی واریز نمایند. لطفا پس از واریز مبلغ ثبت نام، فیش واریزی را به شماره 36233569-071 فاکس فرمایید. ضمنا تصویر فیش واریزی خود را در حساب کاربری خود در "کنترل پنل کاربران" بحش "ارسال فیش" نیز بارگذاری فرمایید.
1396/09/11 ادامه مطلب


فرمت مقالات پوستری
از کلیه پژوهشگران محترم که مقالات آن ها به صورت پوستری پذیرفته شده، خواهشمند است طبق فرمت مقالات پوستری، که در منوی "اطلاع رسانی" قسمت "فایل ها" قرار دارد، مقالات خود را تهیه و به آدرس پست الکترونیک همایش به آدرس info@sdrc3.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است که مقالات توسط دبیرخانه همایش چاپ شده و در روز همایش ارائه می گردد.
1396/09/09 ادامه مطلب


مجوز ISC
به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم میرساند که مجموعه مقالات همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) نمایه میگردد.
1396/09/04 ادامه مطلب


تخفیف در هزینه ثبت نام بدون مقاله در همایش
بدین وسیله به اطلاع می رساند به شرکت کنندگان بدون مقاله در همایش که تا تاریخ 20 آذر 1396 در همایش ثبت نام فرمایند، 20% تخفیف هزینه ثبت نام تعلق خواهد گرفت.
1396/09/04 ادامه مطلب


معرفی سخنران کلیدی همایش
پروفسور برت ون وی (Bert Van Wee) از دانشگاه دلف کشور هلند یکی از سخنرانان کلیدی روز همایش خواهند بود. عنوان سخنرانی در همایش: ?How to make road infrastructures more sustainable
1396/09/03 ادامه مطلب


معرفی سخنران کلیدی همایش
دکتر علیرضا بیات از دانشگاه آلبرتا کانادا سخنران کلیدی همایش خواهند بود. عنوان سخنرانی: Underground infrastructure rehabilitation
1396/09/02 ادامه مطلب


معرفی سخنران کلیدی همایش
دکتر نادر طباطبایی از دانشگاه صنعتی شریف سخنران کلیدی همایش خواهند بود. عنوان سخنرانی: بهبود توسعه پایدار در روسازی آسفالتی
1396/09/02 ادامه مطلب


معرفی سخنران کلیدی همایش
دکتر فریدون مقدس نژاد از دانشگاه صنعتی امیر کبیر سخنران کلیدی همایش خواهند بود. عنوان سخنرانی: مهندسی روسازی و توسعه پایدار
1396/09/02 ادامه مطلب


  معرفی همایش

 

به نام خدا

  مدیریت و سیاستگزاری در رسته راه و راهسازی در سطح ملی و بین‏ المللی نیازمند اطلاعات دقیق و آماری از وضعیت تمامی پارامترهای زیست محیطی و الگوهای توسعه پایدار در یک منطقه است. در واقع تصمیم‏ گیری صحیح در مورد اجرای پروژه های راهسازی و اندرکنش آن با ملاحظات زیست محیطی نیازمند بصیرت و آگاهی کامل در مورد خطرات احتمالی پروژه ‏ها از جمله راهسازی بر محیط زیست است. برگزاری همایش ‏های تخصصی مانند همایش توسعه پایدار در راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست می تواند قوه بینایی مدیران، ارگان‏ها، متخصصان، شرکت‏ها، پیمانکاران و دیگر دست اندرکاران رسته راه و راهسازی را جهت تصمیم‏ گیری بهتر تقویت کند. امروزه رسیدن به شاخص های توسعه پایدار مستلزم توسعه مطلوب زیرساخت‏ های کشور از جمله شبکه حمل و نقل و راهسازی می‏ باشد. جهت دسترسی به آرمان ‏های توسعه پایدار در راهسازی و مد نظر قرار گرفتن ملاحظات زیست محیطی گروه مهندسان مشاور پارس چگالش با همکاری دانشگاه صنعتی شیراز اولین و دومین همایش ملی توسعه پایدار در راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست را در سال های 1394 و 1395  در شهر شیراز برگزار کرد که بازتاب گسترده‏ای در محافل علمی و اجرایی کشور داشت.

     بر اين اساس، دبیرخانه " اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی و  نمایشگاه توسعه پایدار در راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست" در نظر دارد این همایش را با همکاری دانشگاه شیراز در سطح بین‏ المللی در تاریخ 30 آذرماه 1396 در سالن همایش بین الملل مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شهر شیراز برگزار نماید.

   بدین وسیله با افتخار از تمامي اساتید، متخصصان، كارشناسان، مهندسان مشاور، پیمانکاران،  پژوهشگران و دانشجویان دعوت مي نماید با شرکت در برنامه های متنوع اين همایش در اين رويداد مهم بين‏ المللی مشارکت نموده وبا ارسال مقالات مرتبط با محورهای همایش زمینه‏ ساز پربارتر شدن این همایش و دستیابی به نتایج علمی و عملی مد‏نظر از این همایش فراهم سازند.

  محورهای همایش
  • راهســـازی و محــیـط زیــسـت
  • راهســـازي و ابــنــــیه فنــی
  • راهســـازی  و ایــمـــنــــی
  • راهســـازی  و ژئـوتـکنــــیـک
  • حمـــل و نقــــل ریـــلـــی
  • راهســـازي و کاهــش هزيـنه هـا
  • تعـمــیــر و نـــگهـــداری راه
  • راهســـازي، هیدرولیـک و آبخیـزداری
  • کاربرد فنـاوری ها و مصالح جدیـد و سازگار با محیـط زیست در راهسـازی
  • کاربرد سیـستـم های اطـلاعات مـکانی و سـنجـش از دور در راهسـازی
محورهای همایش
تاریخ های مهم

دبیرخانه همایش

جمعه 29 دي ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان
حامیان رسانه ای